Nasze usługi

W czym możemy Ci pomóc?

Nasze usługi

W czym możemy Ci pomóc?

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jesteśmy licencjonowanym przedstawicielem ubezpieczeniowym największych zakładów ubezpieczeniowych w Polsce. Dzięki szerokiej gamie dostępnych firm możemy wybrać najbardziej dogodną dla Państwa opcję ubezpieczenia.

33 828 36 06

600 910 510 / 600 914 814

vwbank@inter-welm.pl

Likwidacja Szkód

Szukasz firmy do której mógłbyś się zgłosić, w razie gdybyś potrzebował usługi likwidacji szkody? Doskonale trafiłeś!

Dzięki naszemu doświadczeniu stres związany z koniecznością naprawy Twojego samochodu będzie dużo mniejszy. Fakt, że dysponujemy własnymi lawetami sprawi, że nie będziesz musiał czekać godzinami na pomoc drogową. Twoje auto z miejsca kolizji zostanie przewiezione do naszego warsztatu, który wyposażony jest w sprzęt niezbędny do szybkiej i, co najważniejsze, skutecznej naprawy pojazdów powypadkowych. Zgodnie z Twoim życzeniem możemy umożliwić Ci wypożyczenie auta zastępczego, a także opcję bezgotówkowej likwidacji szkody. Gwarantujemy, że znalezienie oferty lepszej niż nasza graniczy z niemożliwością!

+48 600 910 310

ubezpieczenia@inter-welm.pl

Odkup samochodów używanych

Skupujemy samochody różnych marek. Rozważymy zakup dowolnej marki pod warunkiem, że samochód jest zadbany i ma historię serwisową. Transakcję rozliczamy gotówkowo lub przelewem online.

882 025 133

600 915 015

audi4@inter-welm.pl, p.smolen@inter-welm.pl

Ubezpieczenia

Wszystkim naszym klientom przypominamy, jak ważną sprawą jest ubezpieczenie samochodu.

To, że jesteś ostrożnym, czujnym kierowcą nie oznacza, że nigdy nie weźmiesz udziału w wypadku komunikacyjnym. W wielu przypadkach tego typu sytuacje są rezultatem złych warunków pogodowych lub brawury innych kierowców. Właśnie dlatego zaraz po zakupie samochodu warto zastanowić się nad dobrym ubezpieczeniem. W trosce o Twoje dobro rozpoczęliśmy współpracę z trzema bardzo dobrymi ubezpieczalniami: Generali, Hestią i Allianzem. Jeśli wyrazisz na to zgodę wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie ofertę ubezpieczeniową.

Małgorzata Przybyła

Specjalista ds., Ubezpieczeń

+48 600 914 814

vwbank@inter-welm.pl

Finansowanie

Kupno samochodu wiąże się nierozerwalnie z dużymi kosztami.

Doskonale rozumiemy, że nie każdy z naszych klientów może pozwolić sobie na jednorazowy wydatek rzędu kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy złotych. Właśnie z tego powodu umożliwiamy Ci różne formy finansowania zakupu. W zależności od tego, która opcja bardziej Ci odpowiada możesz zdecydować się na kredyt lub leasing. W wyborze, jak i późniejszym ustalaniu szczegółów dotyczących spłaty pomogą Ci nasi pracownicy. Firmy z którymi współpracujemy w zakresie finansowania, to VW Bank Polska oraz VW Leasing Polska.

Dorota Buława

Specjalista ds. Kredytu, Leasingu

+48 600 910 510

vwbank@inter-welm.pl