Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Inter-Welm

ul. Sarni Stok 1
43-300 Bielsko-Biała

Audi

Sekretariat / doradcy serwisowi

sekretariat: +48 33 499 57 53

serwis: +48 33 499 57 03 lub 04 / dział części: 33 499 57 83

sekretariat: audi.sekretariat@inter-welm.pl / serwis: audi.serwis@inter-welm.pl / części: audi1.magazyn@inter-welm.pl

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży

Joanna Jurzak-Sajdak

Kierownik Sprzedaży


+48 33 499 57 13

j.jurzak@inter-welm.pl

Ewa Kuźnik

Certyfikowany Specjalista ds. Sprzedaży


+48 33 499 57 14

+48 503 011 310

audi2@inter-welm.pl

Jarosław Bachorczyk

Dział sprzedaży Audi używane


+48 600 915 015

audi4@inter-welm.pl

Dział sprzedaży części

Klaudiusz Kulik

Kierownik działu


+48 33 49 95 783

audi.magazyn@inter-welm.pl

Grzegorz Jarczok


+48 33 499 57 83

Łukasz Górny


+48 33 499 57 83

Paweł Danielczyk


+48 33 499 57 83

Doradztwo serwisowe

Sebastian Szymkowiak

Kierownik Serwisu


+48 600 917 817

s.szymkowiak@inter-welm.pl

Robert Banot

Doradca Serwisowy/Doradca Serwisowy R8


+48 33 499 57 03 lub 04

r.banot@inter-welm.pl

Michał Słodczyk

Doradca Serwisowy


+48 33 499 57 03 lub 04

m.slodczyk@inter-welm.pl

Marcin Biernat

Doradca Serwisowy


+48 33 499 57 03 lub 04

m.biernat@inter-welm.pl

Volkswagen

Serwis

sekretariat: +48 33 82 83 600

serwis: +48 33 499 57 03 lub 04 / dział części: +48 33 828 36 20

sekretariat: sekretariat@inter-welm.pl / serwis: serwis@inter-welm.pl / dział części: vwmagazyn@inter-welm.pl

Doradztwo serwisowe

Wojciech Plewnia

Kierownik Serwisu VW


+48 693 55 60 50

w.plewnia@inter-welm.pl

Mirosław Krużołek

Doradca Serwisowy


+48 33 828 36 13 lub 18

+48 33 499 57 03 lub 04

m.kruzolek@inter-welm.pl

Marcin Błachut

Doradca Serwisowy


+48 33 828 36 13 lub 18

+48 33 499 57 03 lub 04

m.blachut@inter-welm.pl

Eliza Lasota

Doradca Serwisowy


+48 33 828 36 13 lub 18

+48 33 499 57 03 lub 04

e.lasota@inter-welm.pl

Tomasz Bajak


+48 33 828 36 20

Volkswagen

Samochody Dostawcze

sekretariat: +48 33 828 36 00

serwis: +48 33 499 57 03 lub 04 / dział części: +48 33 828 36 20

sekretariat: sekretariat@inter-welm.pl / serwis: serwis@inter-welm.pl/ dział części: vwmagazyn@inter-welm.pl

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży

Zbigniew Górny

Doradca handlowy


+48 33 82 83 635

+48 602 405 889

z.gorny@inter-welm.pl

Volkswagen

Sprzedaż części

+48 33 828 36 20 / 33 816 44 99,

+48 600 918 018

Dział sprzedaży części

Dominik Toczek


+48 33 828 36 20

Tomasz Kubica


+48 33 828 36 20

Łukasz Litwa


+48 33 828 36 20

Leszek Ochodek


+48 33 828 36 20

Skoda

sekretariat: +48 33 497 10 80 / dział części: +48 33 828 36 33

+48 33 497 10 80

salon-skoda@inter-welm.pl / dział części: magazyn-skoda@inter-welm.pl

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży

Linda Rojek

Kierownik Działu Sprzedaży


532 469 297

l.rojek@inter-welm.pl

Marcel Pluskota

Specjalista ds. Sprzedaży


+48 532 726 498

m.pluskota@inter-welm.pl

Sonia Pszczółka

Specjalista ds. Sprzedaży


+48 882-026-327

s.pszczolka@inter-welm.pl

Katarzyna Jureczka

Specjalista ds. Sprzedaży


+48 516 097 974

k.jureczka@inter-welm.pl

Doradztwo serwisowe

Dariusz Mamica

Kierownik Serwisu


d.mamica@inter-welm.pl

Grzegorz Wykręt

Doradca serwisowy


+48 33 82 83 636

g.wykret@inter-welm.pl

Adam Byner

Doradca serwisowy


+48 33 82 83 636

a.byner@inter-welm.pl

Napisz do nas: