AUDI

Przewaga dzięki technice
Start > Audi
Audi, Skoda, Jaguar, Bentley, Land Rover, Ssangyong , Volkswagen Bielsko-Biała. Najlepsze marki, pełna obsługa sprzedażowa i serwisowa, ubezpieczenia, likwidacja szkód oraz odkupienie samochodu używanego – zajrzyj do naszego salonu!
Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Joanna Jurzak-Sajdak – Kierownik Sprzedaży

j.jurzak@inter-welm.pl

Piotr Skapczyk – Specjalista ds. Sprzedaży

600 917 617

33 499 57 11

p.skapczyk@inter-welm.pl

Justyna Blachura – Specjalista ds. Sprzedaży

882 026 338

33 499 57 09

j.blachura@inter-welm.pl

Zuzanna Klarman – Audi Host

33 499 57 53

z.klarman@inter-welm.pl

Anna Danielczyk – Recepcja Salonu

33 499 57 53

audi.sekretariat@inter-welm.pl

Łukasz Bajewski – Specjalista ds. Sprzedaży Audi Select plus

532 726 504

33 499 57 19

l.bajewski@inter-welm.pl

Sebastian Szymkowiak – Kierownik

600 917 817

s.szymkowiak@inter-welm.pl

Marcin Biernat – Doradca Serwisowy

33 499 57 03

m.biernat@inter-welm.pl

Patryk Chrobot – Doradca Serwisowy

33 499 57 03

p.chrobot@inter-welm.pl

Michał Słodczyk – Mistrz

33 499 57 03

m.slodczyk@inter-welm.pl

Klaudiusz Kulik – Kierownik

33 49 95 783

k.kulik@inter-welm.pl

Paweł Danielczyk – Specjalista ds. Sprzedaży Części

33 49 95 783

p.danielczyk@inter-welm.pl

Łukasz Górny – Specjalista ds. Sprzedaży Części

33 49 95 783

audi1.magazyn@inter-welm.pl


Jesteśmy licencjonowanym przedstawicielem ubezpieczeniowym największych zakładów ubezpieczeniowych w Polsce. Dzięki szerokiej gamie dostępnych firm możemy wybrać najbardziej dogodną dla Państwa opcję ubezpieczenia.
Centrum likwidacji szkód Inter-Welm oferuje kompleksową obsługę w zakresie napraw blacharsko – lakierniczych oraz likwidacji szkód komunikacyjnych. Oferujemy usługi dla wszystkich marek pojazdów, zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu oferujemy pełen zakres usług od zgłoszenia szkody poprzez wykonanie oględzin, kalkulacji kosztów naprawy, do skutecznej likwidacji szkody. Na czas naprawy, oferujemy samochody zastępcze. Spełniamy wszelkie normy jakościowe narzucane przez Importerów. Dzięki temu zapewniamy obsługę oraz jakość napraw na najwyższym poziomie.600 910 310 szkody@inter-welm.pl
Łukasz Kuźbiński

600 914 614

Andrzej Kozłowski

600 915 815

Skupujemy samochody różnych marek. Rozważymy zakup dowolnej marki pod warunkiem, że samochód jest zadbany i ma historię serwisową. Transakcję rozliczamy gotówkowo lub przelewem online.
Paweł Smoleń – Specjalista ds. Sprzedaży DWA

882 025 133

p.smolen@inter-welm.pl

Łukasz Bajewski – Specjalista ds. Sprzedaży Audi Select :plus

532 726 504

33 499 57 19

l.bajewski@inter-welm.pl