Samochody używane

Samochody używane

Samochody używane

Sprzedaż samochodu, to bardzo często zajęcie wymagające wiele czasu i zaangażowania, zwłaszcza jeśli nie chcemy go odsprzedać za grosze. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy potrzebujemy sprzedać auto od ręki i nie mamy czasu na szukanie potencjalnego kupca, czy zamieszczanie ogłoszeń. Sytuacja taka może być podyktowana wieloma względami – osobistymi, finansowymi albo na przykład nagłym wyjazdem. Bardzo wiele osób nie wie, co zrobić, gdy znajdzie się w takim położeniu i ostatecznie zgadza się sprzedać samochód w cenie dużo niższej niż jego wartość. 

Obserwując rynek samochodów używanych zauważyliśmy duże zapotrzebowanie na usługę sprzedaży starego samochodu dlatego postanowiliśmy wyjść klientom naprzeciw i zaoferować im skup samochodów za gotówkę.

Skup pojazdów odbywa się za pomocą transakcji gotówkowej – nasi specjaliści przeprowadzają ekspertyzę i wyceniają samochód na konkretną sumę. Jeśli klient jest zainteresowany, dochodzi do odkupienia pojazdu. Klient otrzymuje gotówkę. Skup działający przy znanym dealerze samochodowym, to z całą pewnością większa gwarancja bezpieczeństwa transakcji oraz ceny – zależy nam, by wycena samochodów używanych była przeprowadzana na najwyższym poziomie, tak, by obie strony były zadowolone z efektów. Wierzymy, że oferując skup samochodów używanych zapewniamy naszym klientom najdogodniejsze warunki sprzedaży samochodu, dzięki czemu ostatecznie wracają do nas, by nabyć nowe auto. 

Jedni decydują się na auto w rozliczeniu, inni wolą odsprzedać nam samochód i wybrać nowy dopiero po jakimś czasie. Popularna jest również zamiana auta używanego na nowe, co pozwala klientom na przyjechanie do skupu jednym samochodem i wyjechanie innym, dzięki czemu ani przez chwilę nie są pozbawieni środka transportu. 

 

Jakie pojazdy skupujemy? Nasz skup aut dotyczy wszystkich samochodów wyprodukowanych po roku 2000. Przyjmujemy modele różnych marek. Na chwilę obecną nasz skup używanych aut posiada w swojej ofercie samochody takich marek jak Skoda, Volkswagen, Audi, Ford i innych producentów. Jesteśmy w stanie rozważyć odkupienie każdego samochodu, wyprodukowanego po 2000 roku, który jest zadbany i w dobrym stanie – wystarczy odwiedzić najbliższy skup. Auta po przejściu dokładnego przeglądu trafiają do naszego komisu Audi Select Plus oraz Auto DasWelt– a stamtąd z powrotem na ulicę. Skup samochodów to jeden z najlepszych pośredników pomiędzy kolejnymi użytkownikami. Z pozoru może się wydawać, że podobne zasady obowiązują w każdym komisie samochodowym, jednak w naszym przypadku jest to komis prowadzony przez autoryzowanego dealera samochodów takich marek jak Audi, Skoda czy Volkswagen.

 

Skup auta za gotówkę, czy pozostawienie auta w rozliczeniu w komisie Inter-Welm nie odbywa się na takich zasadach jak w innych, mniejszych komisach. Zależy nam nie tylko na pozyskaniu sprawnego auta za jak najniższą cenę, ale też na tym, by nawiązać z klientem relacje długoterminowe, które zaprocentują w przyszłości. Nasz skup aut za gotówkę jest tylko jednym z elementów całości – firma Inter-Welm to salony samochodów nowych i używanych, ale też autoryzowany serwis wielu marek. Chcemy, by osoba, która raz skorzysta z naszych usług, pozostała z nami na dłużej – być może ktoś, kto raz wymieni u nas swoje auto i będzie zadowolony z transakcji, zdecyduje w przyszłości, by zostawiać wszystkie swoje samochody w rozliczeniu właśnie w salonach naszej firmy. Traktujemy przyszłościowo nasz skup – auto odkupione od klienta za korzystną dla obu stron cenę, idzie dalej w świat, a klient za uzyskaną gotówkę może dokonać zakupu kolejnego modelu. Istnieje wiele możliwości dla klienta, który posiada auto używane – zamiana na nowe, wykupienie samochodu przez nas w transakcji gotówkowej, czy też zamiana jednego używanego samochodu na inny – nasi pracownicy z przyjemnością doradzą i wskażą najkorzystniejsze opcje. 

Das WeltAuto

Das WeltAuto to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.

Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego samochodu. Darmowa wycena, korzystna oferta odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych,którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Das WeltAuto

Paweł Smoleń

+48 882 025 133

p.smolen@inter-welm.pl

Marta Mikołajek

Certyfikowany doradca ds. Sprzedaży

+48 33 49 95 740

+48 600 916 216

m.bartas@inter-welm.pl

Audi

W ramach Programu Audi Select :plus Klienci mają możliwość zakupu samochodu używanego, który został kompleksowo sprawdzony (przebieg, pochodzenie) oraz poddany szczegółowej ocenie technicznej.

Wszystkie samochody w Programie Audi Select :plus objęte są ponadto dodatkową gwarancją.

Dzięki Programowi Audi Select :plus prestiż marki Audi jest na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Audi Select :plus

Jarosław Bachorczyk

+48 600 915 015

audi4@inter-welm.pl