Samochody używane

Samochody używane

Samochody używane

Inter-Welm Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży samochodów używanych marek koncernu VW: Skoda, Volkswagen, Seat, Audi, krajowych jak i zagranicznych. W swojej ofercie posiadamy samochody osobowe i dostawcze różnych marek. 

Jako, że jesteśmy autoryzowanym Serwisem, mamy dostęp do specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu jesteśmy w stanie rzetelnie ocenić stan skupowanych i sprzedawanych samochodów.
Wiele z samochodów, z naszej oferty to pojazdy zostawione przez klientów w rozliczeniu przy zakupie nowego auta. Są to samochody sprawdzone z pewnego źródła z historią serwisową.
Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w wyborze samochodu.

Das WeltAuto

Das WeltAuto to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.

Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego samochodu. Darmowa wycena, korzystna oferta odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych,którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Das WeltAuto

Paweł Smoleń

+48 882 025 133

p.smolen@inter-welm.pl

Audi Select :plus

W ramach programu używanych samochodów Audi Select :plus macie Państwo możliwość zakupu pewnego używanego pojazdu, który został kompleksowo sprawdzony w oparciu o listę 117 punktów kontrolnych.

Wszystkie samochody zakupione w programie Audi Select :plus są objęte roczną gwarancją, a ich pochodzenie i przebieg zostały sprawdzone i potwierdzone przez specjalistów z Audi.