Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Inter-Welm

ul. Sarni Stok 1
43-300 Bielsko-Biała

Audi

Sekretariat / doradcy serwisowi

sekretariat: +48 33 499 57 53

serwis: +48 33 499 57 03 lub 04 / dział części: 33 499 57 83

sekretariat: audi.sekretariat@inter-welm.pl / serwis: audi.serwis@inter-welm.pl / części: audi1.magazyn@inter-welm.pl

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży

Andrzej Wiewióra

Kierownik sprzedaży Audi


+48 33 499 57 13

+48 508 236 392

a.wiewiora@inter-welm.pl

Paweł Fabicki

Certyfikowany Doradca ds. Sprzedaży


+48 33 499 57 11

+48 882 026 338

p.fabicki@inter-welm.pl

Ewa Kuźnik

Specjalista ds. sprzedaży floty, Certyfikowany Doradcy ds. Sprzedaży


+48 33 499 57 14

+48 503 011 310

audi2@inter-welm.pl

Jarosław Bachorczyk

Dział sprzedaży Audi używane


+48 600 915 015

audi4@inter-welm.pl

Agnieszka Polak

Dział sprzedaży Audi


Dział sprzedaży części

Klaudiusz Kulik

Kierownik działu


+48 33 49 95 783

audi.magazyn@inter-welm.pl

Adrian Rosner


Grzegorz Jarczok


Łukasz Górny


Paweł Danielczyk


+48 33 499 57 83

Doradztwo serwisowe

Sebastian Szymkowiak

Kierownik Serwisu


+48 600 917 817

s.szymkowiak@inter-welm.pl

Robert Banot

Doradca Serwisowy/Doradca Serwisowy R8


+48 33 499 57 03 lub 04

r.banot@inter-welm.pl

Michał Słodczyk

Doradca Serwisowy


+48 33 499 57 03 lub 04

m.slodczyk@inter-welm.pl

Marcin Biernat

Doradca Serwisowy


+48 33 499 57 03 lub 04

m.biernat@inter-welm.pl

Volkswagen

Samochody osobowe

sekretariat: +48 33 82 83 600

serwis: +48 33 499 57 03 lub 04 / dział części: +48 33 828 36 20

sekretariat: sekretariat@inter-welm.pl / serwis: serwis@inter-welm.pl / dział części: vwmagazyn@inter-welm.pl

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży

Jarosław Dyczek

Certyfikowany doradca ds. Sprzedaży


+48 33 82 83 630

+48 600 952 262

j.dyczek@inter-welm.pl

Paulina Pindel

Certyfikowany Doradca ds. Sprzedaży


+48 33 82 83 615

+48 600 916 716

p.pindel@inter-welm.pl

Marta Bartas

Certyfikowany doradca ds. Sprzedaży


+48 33 49 95 740

+48 600 916 216

m.bartas@inter-welm.pl

Łukasz Gruszka

Certyfikowany doradca ds. Sprzedaży


+48 33 82 83 612

+48 882 026 371

l.gruszka@inter-welm.pl

Andrzej Król

Kierownik salonu VW


+48 33 828 36 00

vwosobowe@inter-welm.pl

Doradztwo serwisowe

Wojciech Plewnia

Kierownik Serwisu VW


+48 693 55 60 50

w.plewnia@inter-welm.pl

Mirosław Krużołek

Doradca Serwisowy


+48 33 828 36 13 lub 18

+48 33 499 57 03 lub 04

m.kruzolek@inter-welm.pl

Marcin Błachut

Doradca Serwisowy


+48 33 828 36 13 lub 18

+48 33 499 57 03 lub 04

m.blachut@inter-welm.pl

Eliza Lasota

Doradca Serwisowy


+48 33 828 36 13 lub 18

+48 33 499 57 03 lub 04

e.lasota@inter-welm.pl

Tomasz Bajak


+48 33 828 36 20

Volkswagen

Samochody użytkowe

sekretariat: +48 33 828 36 00

serwis: +48 33 499 57 03 lub 04 / dział części: +48 33 828 36 20

sekretariat: sekretariat@inter-welm.pl / serwis: serwis@inter-welm.pl/ dział części: vwmagazyn@inter-welm.pl

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży

Szymon Korczyński

Kierownik działu Sprzedaży VWU


+48 33 82 83 610

+48 600 916 016

s.korczynski@inter-welm.pl

Volkswagen

Sprzedaż części

+48 33 828 36 20 / 33 816 44 99,

+48 600 918 018

Dział sprzedaży części

Dominik Toczek


+48 33 828 36 20

Tomasz Kubica


+48 33 828 36 20

Łukasz Litwa


+48 33 828 36 20

Leszek Ochodek


+48 33 828 36 20

Skoda

sekretariat: +48 33 828 36 24 / dział części: +48 33 828 36 33

+48 33 497 10 80

recepcja-skoda@inter-welm.pl / dział części: magazyn-skoda@inter-welm.pl

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży

Krzysztof Krzempek

Kierownik działu sprzedaży


+48 517 340 457

k.krzempek@inter-welm.pl

Justyna Kuder

Specjalista ds. sprzedaży


+48 517 340 487

j.kuder@inter-welm.pl

Sabina Białczyk-Moc

Specjalista ds. sprzedaży


+48 516 097 974

s.moc@inter-welm.pl

Tomasz Jacek

Specjalista ds. sprzedaży


+48 882 026 327

t.jacek@inter-welm.pl

Doradztwo serwisowe

Dariusz Mamica

Kierownik Serwisu


d.mamica@inter-welm.pl

Grzegorz Wykręt

Doradca serwisowy


+48 33 82 83 636

g.wykret@inter-welm.pl

Adam Byner

Doradca serwisowy


+48 33 82 83 636

a.byner@inter-welm.pl





Napisz do nas: